naar de startpagina
start vluchtkalender uitslagen contact

Aantal duiven Bourges 05/08/2017

vrijdag 4 augustus 2017
 

BOURGES-05-08-2017
LocalOude/VieuxJaar./Year.Jong./JeunesTota(al)
Vlaams Brabant
GOOIK88169432689
BEERSEL7168286425
KAP,O/D BOS69116301486
OVERIJSE3757188282
WOLUWE6542178285
ANDERLECHT87108304499
LIEDEKERKE4560242347
HERENT1271877901104
TIENEN25334214132008
TESTELT6862345475
BEGIJNENDIJK3969383491
RUMMEN163288524975
TIELT6065408533
SCHOONDERBUKEN109156679944
HEVERLEE5253323428
DIEST2063403486
13531905719910457
Brabant Wallon
CHASTRE5455108217
NIVELLES25273789
RAMILIES2353555151105
WAVRE634642151
3774837021562
Antwerpen
WIJNEGEM3957163259
BEVEL7818712171482
STABROEK5572125252
OUD-TURNHOUT90173462725
HERENTALS53110298461
RETIE5694249399
HOUTVENNE711508141035
MOL1212737811175
BEERSE63157322542
SINT-JOB-IN-'T GOOR129254347730
MECHELEN51118325494
HEIST OP DEN BERG4369320432
SCHILDE69155357581
918186957808567
West-Vlaanderen
STEENBRUGGE76107386569
AVELGEM6196510667
ROESELARE4462465571
GISTEL3261205298
KORTRIJK621607851007
REKKEM7116610341271
VLAMERTINGE8567345497
WAREGEM5568538661
KORTEMARK94208657959
RUISELEDE71929081071
IEPER1522146761042
BEERST6259618739
865136071279352
Oost-Vlaanderen
AALST1101697731052
DENDERMONDE45149494688
NINOVE14428712231654
LOKEREN1242357951154
SINT-GILLIS-WAAS1131577361006
ZOTTEGEM11221710651394
EEKLO25332311451721
MOERBEKE20230710201529
GENT832097281020
RONSE50122580752
12362175855911970
Limburg
HOESELT4870206324
SINT-LAMBRECHTS-HERK200233470903
MAASEIK64101393558
GENK4080119239
BREE3236105173
HALEN123147435705
ST TRUIDEN2063857221313
TONGEREN92144311547
JESSEREN78125209412
WELLEN111135122368
ZONHOVEN137251325713
LANAKEN4684277407
HAMMONT9813993330
PAAL2382816321151
1513221144198143
Hainaut
LESSINES119199364682
SOIGNIES146155307608
ATH133202197532
ESTINNES-AU-VAL162190275627
TOURNAI1842239831390
LEUZE-EN-HAINAUT145133402680
PONT-A-CELLES174192157523
FROIDCHAPELLE4452219315
MARBAIX-LA-TOUR706357190
GIVRY163181283627
1340159032446174
Namur
COUVIN795417150
HASTIERE-GOCHENEE174465126
FORVILLE122111245478
FALISOLLE21302778
239239354832
Liege
LIEGE7957106242
VISE6967139275
AMAY163493143
HERVE105157379641
POULSEUR31233488
FEXHE-LE-HT-CLOCHER906079229
HANEFFE163057103
QUEUE-DU-BOIS18165488
4244449411809
Luxembourg
VIRTON49138101288
ARLON26342989
75172130377
TOTAL8340124483845559243
EN/IN 20148005101413018048326
EN /IN 20159256144963630760059
EN/IN 20167479101732807845730

 

Overige berichten

» lees alle nieuwsberichten
 
» Totale verkoop Vanvuchelen-Depré op 4 november 2017 vrijdag 27 oktober 2017
» Slotavond KOTK 20/10/2017 maandag 16 oktober 2017
» Najaarsvluchten St Truiden/Duras maandag 25 september 2017
» Championnat MSN Duivensport - LCHO 2017 zondag 24 september 2017
» Oktobervluchten De Oostgrens vrijdag 22 september 2017

 

Reclame

Sponsors

Trudo FondClub
St-Truiden

klik voor meer info