naar de startpagina
start vluchtkalender uitslagen contact

Topi, de duivensite bij uitstek!

BRICON

Degene die voor Bricon nog iets nodig hebben om hun installatie aan te passen of die een nieuwe installatie willen aanschaffen, kunnen steeds contact opnemen.

Sportieve groeten

America Romain
Geelstraat 25
3800 Brustem (Sint-Truiden)
0495 66 39 22

 

 Speedy X-treme te bestellen via www.briconshop.be
Bovenop alle mogelijkheden van de Speedy kun je met de nieuwe Speedy X-treme:  
  • Registratie van 300 duiven
  • Grafische display met duidelijke iconen.
  • Meer info over klokgegevens(vluchtinfo, koppeltabel,.)
  • Dubbele functie: inzetbaar als hoofdklok of als DUO klok
  • Aansluiten van 6 antennes (1V - 6V).
  • Gevoede USB poort voor PC communicatie
  • Bijgeleverde USB Print Manager software
  • Automatisch aanmelden van duiven via PC & BRICONweb
  • Uw constatatiescherm projecteren op een laptop of PC.
  • Automatische email notificatie van alle aangekomen duiven
Korting op uw aankoop?
Briconshop neemt uw oude Speedy of Little over. U ontvangt een interessante korting afhankelijk van het type toestel dat u inlevert.
Vraag ernaar bij uw bestelling of contacteer Briconshop via email (info@topi.be) of telefoon (0495 66 39 22)
Romain America
Geelstraat 25
3800 Sint-Truiden
België
 t. 011 72 44 57
g. 0495 66 39 22
e. info@topi.be

Topi nieuwsbrief - blijf op de hoogte!

Uw nieuws op de website?

Heeft u een interessant nieuwsbericht, een aankondiging van een evenement of kampioenendag te melden, stuur het ons door via email (info@topi.be) of via het contactformulier, en wij publiceren het graag op de website.

 

 
Laatste nieuws
woensdag 23 mei 2018
Leervlucht Fleurus 23/05/2018
» lees meer
dinsdag 22 mei 2018
COMMUNIQUE DE PRESSE CONCOURS NATIONAUX DE GRAND DEMI-FOND
» lees meer
dinsdag 22 mei 2018
PERSMEDEDELING KBDB NATIONALE GROTE HALVE-FOND
» lees meer
dinsdag 22 mei 2018
Leervlucht Mettet 22/05 los 8u55
» lees meer
resultaten voorbije weken
Recente uitslagen
maandag 21 mei 2018
Momignies - Namur Nord
maandag 21 mei 2018
Mettet - Hoeselt Demervallei
maandag 21 mei 2018
Quievrain - Diamantverbond
maandag 21 mei 2018
Momignies - Wellen De Eendracht
maandag 21 mei 2018
Momignies - Wellen De Veldkets
maandag 21 mei 2018
Momignies - Duras De Reisduif
zondag 20 mei 2018
Chimay - Bilzen De Pijl
zondag 20 mei 2018
Chimay - Gutschoven-Heers-Mielen-Gelmen
zondag 20 mei 2018
Chimay - Gutschoven De Zuiderduif
zondag 20 mei 2018
Chimay - Heers De Snelle Duif
zondag 20 mei 2018
Quievrain - Diamantverbond
zondag 20 mei 2018
Noyon - Diamantverbond
zondag 20 mei 2018
Chimay - Mijn Stille Kempen
zondag 20 mei 2018
Chimay - Midden-Limburg
zondag 20 mei 2018
Soissons - Amandina Verbond
zondag 20 mei 2018
Chimay - Oost Voorkant
zondag 20 mei 2018
Chimay - Oost Limburg
zondag 20 mei 2018
Momignies - Paal-Beringen
zondag 20 mei 2018
Momignies - Paal Onze Duif
zondag 20 mei 2018
Momignies - West-Limburg
zondag 20 mei 2018
Chimay - Zuid-Oost Limburg
zondag 20 mei 2018
Chimay - Riemst Zuiderbond
zondag 20 mei 2018
Chimay - Hoeselt Demervallei
zondag 20 mei 2018
Chimay - Mijnstreek Limburg
zondag 20 mei 2018
Soissons - Geetbets Ware Liefhebbers
zondag 20 mei 2018
Momignies - Geetbets Ware Liefhebbers
zondag 20 mei 2018
Momignies - Overpelt Verbroedering
zondag 20 mei 2018
Chimay - Diepenbeek De Rode Leeuw
zondag 20 mei 2018
Chimay - Bilzen De Kanaalduif
zondag 20 mei 2018
Chimay - Tongeren De Vrede
zondag 20 mei 2018
Chimay - Fruitstreek - Kolmont
zondag 20 mei 2018
Chimay - Wellen De Veldkets
zondag 20 mei 2018
Chimay - Sector Kolmont
zondag 20 mei 2018
Chimay - Overrepen De Zwerver
zondag 20 mei 2018
Chimay - Wellen De Eendracht
zondag 20 mei 2018
Momignies - Herk-de-Stad Olijftak
zondag 20 mei 2018
Chimay - Overkoepeling DKNS
zondag 20 mei 2018
Chimay - Trudo-verbond
zondag 20 mei 2018
Chimay - Mielen De Vrede
zondag 20 mei 2018
Chimay - Mielen - Gelmen - Brustem
zondag 20 mei 2018
Chimay - Duras De Reisduif
zondag 20 mei 2018
Chimay - Kozen De Eendracht
zondag 20 mei 2018
Chimay - Nieuwerkerken Het Vrije Spel
zondag 20 mei 2018
Chimay - Sint-Truiden De Eendracht
zondag 20 mei 2018
Quievrain - Opwijk De Oude Tortelduif
zondag 20 mei 2018
Momignies - Hechtel-Eksel De Toekomst
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Gutschoven De Zuiderduif
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Heers De Snelle Duif
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Gutschoven-Heers-Mielen-Gelmen
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Gutschoven-Heers-Mielen-Gelmen
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Gutschoven De Zuiderduif
zaterdag 19 mei 2018
Nanteuil - Ramillies Union Walonne
zaterdag 19 mei 2018
Soissons - Paal-Beringen
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Paal Onze Duif
zaterdag 19 mei 2018
Soissons - Paal Onze Duif
zaterdag 19 mei 2018
Soissons - West-Limburg
zaterdag 19 mei 2018
Gien - West-Limburg
zaterdag 19 mei 2018
Soissons - Herk-de-Stad Olijftak
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Herk-de-Stad Olijftak
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Indépendante de Liège
zaterdag 19 mei 2018
Macon - Indépendante de Liège
zaterdag 19 mei 2018
Auxerre - Indépendante de Liège
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Basse-Meuse
zaterdag 19 mei 2018
Macon - Basse-Meuse
zaterdag 19 mei 2018
Auxerre - Basse-Meuse
zaterdag 19 mei 2018
Morlincourt - Hart van Brabant
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Liège Indépendante Groupement
zaterdag 19 mei 2018
Vierzon - Brabantse Unie
zaterdag 19 mei 2018
Vierzon - Provinciaal Vl Brabant
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Zuid-Oost Limburg
zaterdag 19 mei 2018
Macon - Lanaken-Tongeren
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Lanaken-Tongeren
zaterdag 19 mei 2018
Laon - Oost Voorkant
zaterdag 19 mei 2018
Laon - Oost Limburg
zaterdag 19 mei 2018
Macon - Provincial Liège
zaterdag 19 mei 2018
Macon - Liège Indépendante Groupement
zaterdag 19 mei 2018
Auxerre - Liège Indépendante Groupement
zaterdag 19 mei 2018
Auxerre - Provincial Liège
zaterdag 19 mei 2018
Soissons - Hechtel-Eksel De Toekomst
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Provinciaal Limburg
zaterdag 19 mei 2018
Macon - Provinciaal Limburg
zaterdag 19 mei 2018
Chevrainvilliers - Nieuw Hafo Verbond
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Mijnstreek Limburg
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Mijn Stille Kempen
zaterdag 19 mei 2018
Laon - Midden-Limburg
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Midden-Limburg
zaterdag 19 mei 2018
Laon - Bilzen De Pijl
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Tongeren De Vrede
zaterdag 19 mei 2018
Macon - Tongeren De Vrede
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Tongeren De Vrede
zaterdag 19 mei 2018
Soissons - Overpelt Verbroedering
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Overpelt Verbroedering
zaterdag 19 mei 2018
Chevrainvilliers - Geetbets Ware Liefhebbers
zaterdag 19 mei 2018
Vierzon - Geetbets Ware Liefhebbers
zaterdag 19 mei 2018
Vervins - Ramillies Union Walonne
zaterdag 19 mei 2018
Nanteuil - Ramillies Union Walonne
zaterdag 19 mei 2018
Vierzon - Ramillies Union Walonne
zaterdag 19 mei 2018
Macon - Ramillies Union Walonne
zaterdag 19 mei 2018
Orleans - Ramillies Union Walonne
zaterdag 19 mei 2018
Morlincourt - Goirle
zaterdag 19 mei 2018
Morlincourt - Tilburg
zaterdag 19 mei 2018
Soissons - Overhespen Vrij en Vooruit
zaterdag 19 mei 2018
Momignies - Overhespen Vrij en Vooruit
zaterdag 19 mei 2018
Chevrainvilliers - Overhespen Vrij en Vooruit
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Hesbaye Namuroise
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Hesbaye Namuroise
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Riemst Zuiderbond
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Hoeselt Demervallei
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Hoeselt Demervallei
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Wellen De Veldkets
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Overrepen De Zwerver
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Sector Kolmont
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Fruitstreek - Kolmont
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Fruitstreek - Kolmont
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Wellen De Veldkets
zaterdag 19 mei 2018
Macon - Lens-St-Remy Cygogne
zaterdag 19 mei 2018
Auxerre - Lens-St-Remy Cygogne
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Lens-St-Remy Cygogne
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Forville L Avenir
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Vedrin
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Namur Nord
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Namur Nord
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Vedrin
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Forville L Avenir
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Wellen De Eendracht
zaterdag 19 mei 2018
Soissons - De Oostgrens
zaterdag 19 mei 2018
Momignies - De Oostgrens
zaterdag 19 mei 2018
Auxerre - Amay Le Progres
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Amay-Antheit
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Amay Le Progres
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Micheroux La Renaissance
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Herve Avenir et Sport
zaterdag 19 mei 2018
Macon - Herve Avenir et Sport
zaterdag 19 mei 2018
Auxerre - Herve Avenir et Sport
zaterdag 19 mei 2018
Auxerre - Micheroux La Renaissance
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Bilzen De Kanaalduif
zaterdag 19 mei 2018
Laon - Bilzen De Kanaalduif
zaterdag 19 mei 2018
Laon - Diepenbeek De Rode Leeuw
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Diepenbeek De Rode Leeuw
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Queue du Bois
zaterdag 19 mei 2018
Auxerre - Queue du Bois
zaterdag 19 mei 2018
Laon - Overkoepeling DKNS
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Namur Nord-Hesbaye
zaterdag 19 mei 2018
Laon - Trudo-verbond
zaterdag 19 mei 2018
Laon - Duras De Reisduif
zaterdag 19 mei 2018
Laon - Kozen De Eendracht
zaterdag 19 mei 2018
Laon - Nieuwerkerken Het Vrije Spel
zaterdag 19 mei 2018
Laon - Sint-Truiden De Eendracht
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Mielen De Vrede
zaterdag 19 mei 2018
Trelou-sur-Marne - Mielen - Gelmen - Brustem
zaterdag 19 mei 2018
Soissons - Rummen De Hoop
zaterdag 19 mei 2018
Momignies - Rummen De Hoop
zaterdag 19 mei 2018
Vierzon - Rummen De Hoop
zaterdag 19 mei 2018
Chevrainvilliers - Rummen De Hoop
zaterdag 19 mei 2018
Macon - Trudo-verbond
zaterdag 19 mei 2018
Macon - Sint-Truiden De Eendracht
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Gutschoven-Mielen
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Mielen - Gelmen - Brustem
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Overkoepeling DKNS
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Trudo-verbond
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Kozen De Eendracht
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Nieuwerkerken Het Vrije Spel
zaterdag 19 mei 2018
Gien - Sint-Truiden De Eendracht
zaterdag 19 mei 2018
Soissons - Sint-Truiden De Zwaluw
zaterdag 19 mei 2018
Momignies - Grazen Hoop in de Toekomst
» alle uitslagen
 

Reclame

Sponsors

Trudo FondClub
St-Truiden

klik voor meer info